TSC slavio u Kragujevcu protiv Radničkog!

Vrlo dobra partija TSC i nova pobeda u gostima (0:2) u 24. kolu Superlige Srbije.

Nerešeno sa Spartakom pa pobeda u gostima protiv Radničkog za treće mesto TSC. Dobro su započeli meč fudbaleri tima Žarka Lazetića i već posle pet minuta je bilo 0:1. Saša Jovanović je centrirao i pronašao u kaznenom prostoru Ivana Milosavljevića. Vrlo brzo je bilo 0:2, ponovo Jovanović! Sjajni napadač je sada postigao prelep gol iz volej udarca nakon asistencije glavom Ratkova. Na poluvremenu navedeni rezultatl.

Nisu se opustili u drugom delu igre igrači TSC već su i dalje napadali. Gol Petra Ratkova je poništen nakon intervencije VAR-a, prethodio mu je ofsajd položaj. Do kraja su igrači domaćeg tima dobili i dva crvena kartona, Ivanović i Vlajković su isključeni posle dva žuta zbog povlačenja za dres.

TSC je treći na tabeli a u utorak 7. marta dočekuje ekipu Crvene zvezde od 18:30 u Bačkoj Topoli.

TSCV. Ilić, Cvetković, Stojković, Stojić , Ćalušić , Petrović, Milosavljević, (od 90. Krpić), Radin (od 64. Kuveljić ), L. Ilić, Jovanović (od 73. Seke), Ratkov