Agent prodaje sa znanjem mađarskog jezika

Ukoliko ste energična i komunikativna osoba i govorite tečno mađarski jezik, Nivolo vas očekuje –  pridružite se našem timu!

Mi smo međunarodna kompanija u onlajn trgovini, prisutna više od 6 godina na globalnom tržištu (zemlje Zapadne Evrope, Afrike i Latinske Amerike), koja garantuje stabilnost u radu, profesionalni i lični razvoj. Nalazimo se u Beogradu, ulica Rige od Fere broj 4.

U potrazi smo za Agentom prodaje na mađarskom jeziku.

Opis posla:

  •  Aktivna prodaja stranim kupcima, na dolaznim pozivima (bez hladnih poziva);
  •  Obrada zahteva kupaca prema razvijenim fazama prodaje;
  •  Unos podataka za isporuku.

Nudimo Vam:

  • Rad od kuće;
  • Profesionalni i lični razvoj;
  • Mogućnost brzog napredovanja;
  • Profesionalnu obuku za prodaju i rad na platformama;
  • Transparentan, fiksni platni sistem (60.000 rsd) + procenat prodaje;
  • Lojalno rukovodstvo koje ceni svoje zaposlene;
  • Raspored rada 2/2 od 9h do 21h;
  • Tim building, korporativne proslave;
  • Kafa, čaj, kolačići.

Šta očekujemo od Vas:

  • Da tečno govorite mađarski jezik;
  • Motivaciju za usavršavanjem i postizanjem vrhunskih rezultata;
  • Izuzetne veštine komunikacije;
  • Iskustvo u radu u call- centru ili na poziciji Agenta prodaje će biti prednost, ali nije neophodno;
  • Spremni smo da Vas obučimo o svemu!

Ako ste zainteresovani za posao pošaljite prijavu elektronskim putem na [email protected]

Kontaktiraćemo Vas tokom dana.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *