TSC ubedljiv u Nišu! Vraćen dug Radničkom!

Odlična igra i slavlje ekipe iz Bačke Topole i pobeda od čak 0:3

Radnički je krenuo ofanzivno i pretili su pretežno iz daljine. TSC je pokušavao iz polu-kontri i nije imao nijednu konkretnu priliku, sem šuta Ratkova koji je otišao pored gola.

TSC je kaznio promašaje Radničkog u 54. minutu kada je Stanojev pogodio mrežu Dujmovića. Pripretio je zatim i Saša Jovanović unutar kaznenog prostora. Ratkov je mogao da poveća prednost u 60. minutu ali nije iskoristio odličan kontra napad Stanojeva. Domaći su sami olakšali posao gostima, u razmaku od svega par minuta kapiten Pejović i Gaku su dobili po drugi žuti karton i isključeni su. Nisu jurišali igrači TSC nego su čekali da napadnu protivnika iz kontre. Prvu priliku nakon ostvarene brojčane prednosti imao je Ratkov. Vrlo brzo je TSC rešio sve dileme. Vukić je iskoristio grešku odbrane Radničkog i pogodio za 0:2. Kolosalnu šansu je propustio Miljan Krpić u 86. minutu. Debitant Milosavić je takođe mogao da se upiše u listu strelaca u nadoknadi vremena ali je bio neprecizan. Da pobeda bude ubedljivija pobrinuo se Ćalušić, koji je pogodio mrežu u poslednjem trenutku meča.

Žuti kartoni: Kuveljić, Cvetković, Stojić, Pejović, Gaku, Mićibući

Crveni kartoni: Pejović, Gaku

Radnički Niš (4-4-2): Dujmović- Aksentijević, Tolordava, Stojanović, Gaku- Mesarović (Arsić), Pejović, Dimić (Mićibući)- Petrov (Jamkam), Štulić (Dušanić), Jovanović (Petrović)

TSC (3-4-3): Ilić- Ćalušiš, Antonić (Stanojev), Stojić- Cvetković, Tomanović, Kuveljić, Stojković- Jovanović (Krpić), Vukić (Krsmanović), Ratkov (Stanojlović)