TSC ubedljiv protiv Partizana u gostima (4:0)

Tim iz Bačke Topole savladao Partizan u gostima u 16. kolu Superlige (4:0).

Vrlo ubedljiva pobeda TSC u duelu sa Partizanom, nikada viđena do sada. Slavili su izabranici Žarka Lazetića ovako visokim rezultatom tamo gde se možda najmanje očekivalo, u Humskoj ulici.

Poveo je gost već u 3. minutu majstorijom Aleksandra Ćirkovića direktno iz kornera. Sa istog mesta stigla su i naredna dva pogotka. Prvo Nemanje Stojića glavom, zatim i Milana Radina koji je loptu samo okrznuo i prosledio u mrežu. Na poluvremenu je bilo 0:3 za TSC a Partizan nije uspevao da konsoliduje svoje redove.

U drugom poluvremenu su gosti usporili i više se orijentisali na svoj gol. Ipak, i to im je ostavilo prostora za kontra napade od kojih je jedan iskoristio Uroš Milovanović, pa je nakon greške golmana Partizana pogodio mrežu za 0:4. Imao je šansu i Ifet Đakovac, a zatim su poništena dva gola TSC pa je slavlje moglo biti i ubedljivije.

TSC ostaje na trećem mestu na tabeli, u narednoj utakmici kod kuće dočekuje Vest Hem, a zatim mu dolazi i Radnički iz Niša.