TSC slavio protiv IMT u gostima – 2:0.

Pobeda ekipe iz Bačke Topole na gostovanju u Beogradu.

Fudbaleri TSC uspeli su da savladaju kao gosti ekipu IMT-a u okviru 20. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Krenuo je TSC dobro u utakmicu, stvarao šanse ali ne i savladao čuvara mreže protivnika. Ređale su se šanse pred golom Gordića, ali je rezultat na poluvremenu bio bez pogodaka.

Nakon toga, inicijativu preuzima domaći tim i umalo da su Traktoristi stigli do prednosti. Rukom je igrao Nemanja Petrović a sudija Milanović pokazao na belu tačku. Neprecizan je bio kapiten IMT, Miloš Luković, koji je promašio kompletan gol. Odmah je uzvratio TSC, odlično je probio Ćirković, poslao loptu pred gol a neprecizan je bio Ivan Milosavljević. Nije stao domaćin, mogli su do gola preko Lukovića i Radočaja, a ispred njih su se isprečili Veljko Ilić i Nemanja Stojić.

TSC je do prednosti stigao preko Saše Jovanovića, koji je asistencijom pronašao Miloša Pantovića i loptu je završila u mreži u 70. minutu. Do kraja je bilo još prilika za obe ekipe, a tačku na utakmicu je stavio Bence Šoš, pogotkom sa bele tačke u 83. minutu. Prethodno je Džinović oborio Marka Rakonjca. Za ekipu iz Bačke Topole je debitovao Aleksa Pejić, skorašnje pojačanje iz Rapida iz Beča.

TSC: Illić, Cvetković, Stojić, Antonić, Petrović (Šoš), Milosavljević (Jovanović), Kuveljić, Vulić (Pejić), Ćirković, Milovanović (Rakonjac), Pantović (Stanić)