TSC poražen od Crvene zvezde – 1:3.

Crveno beli iz Beograda bolji u derbiju kola Superlige Srbije 1:3.

TSC je poražen u 23. kolu Superlige Srbije od Crvene zvezde rezultatom 3:1. Prepuna TSC arena dočekala je šampiona Srbije koji je uspeo da slavi na teškom gostovanju. Pogotke za tim Vladana Milojevića su postigli Gelor Kanga i In Bom Hvan sa bele tačke, kao i Osman Bukari. Za TSC je bio precizan Miloš Pantović.

Prvo poluvreme je pripalo Crvenoj zvezdi koja je i stvorila veći broj prilika. Istakao se Gelor Kanga koji je pogodio prečku, nad njim je načinjen i penal i ona ga je i realizovao. Na poluvremenu je gostujući tim vodio sa 1:0.

U nastavku TSC kreće ofanzivnije i stvara nekoliko prilika, preko Ćirkovića i Jovanovića. Do izjednačenja su fudbaleri u plavim dresovima stigli preko Miloša Pantovića, glavom je loptu prosledio u mrežu posle centaršta iz kornera Miloša Vulić. Odmah je reagovala Zvezda i vratila prednost preko Osmana Bukarija. Na kraju još jedan penal za Zvezdu, Antonić je rukama dotakao Krasoa a sudija Milan Ilić je pokazao na belu tačku, sa koje je precizan bio In Bom Hvan.

TSC ostaje na trećem mestu na tabeli a u narednom kolu gostuje ekipi Napretka iz Kruševca.