SUPER LIGA (21/22) 29. KOLO, PARTIZAN-TSC 2:0

U 29. kolu Linglong Superlige Partizan je u Beogradu pobedio TSC rezultatom 2:0.

TSC je bolje otvorio meč, tako da je već u 2. minutu Aranđel Stojković imao dobru priliku za pogodak, a nedugo zatim Stefan Vukić je neprecizno šutirao glavom. U 11. minutu Partizan je posle slobodnog udarca došao u vođstvo, strelac je bio Slobodan Urošević. Posle toga TSC je više imao loptu u nogama, ali umesto izjednačujućeg pogotka Urošević je u 38. minutu postigao svoj drugi gol.

U drugom poluvremenu TSC je imao terensku inicijativu. Partizan je pretio iz kontranapada, ali većih uzbuđenja nije bilo. Rezultat je ostao 2:0 za domaće.

Posle nekompletnog 29. kola TSC se nalazi na 5. mestu Superlige sa 38 bodova.

Žuti karton: Petrović 53’

Filipović – Petrović (Mirchevski 64’), Ćalušić, Antonić (Doucouré 66’), Stojković (Svilar 78’) – Banjac, Đakovac, Tomanović (K), Stanojev (Dolmagić 78’) – Vukić, Ratkov (Krsmanović 64’)