Memorijalni turnir Topola kup 2022. Nemanja Cvetićanin Cvele- rezultati i raspored

Današnjim žrebom koji je održan u prostorijama Kancelarije za mlade Opštine Bačka Topola izvučeni su parovi predstojećeg tradicionalnog zimskog turnira u malom fudbalu koji će se igrati u čast tragično preminulog Nemanja Cvetićanina.

Ukupno su se prijavile 24 ekipe koje su rasporođene u četiri grupe po šest timova od čega prva četiri idu dalje u osminu finala.

Grupa A

  1. Zentagunaras 4 1 0 25:8 13
  2. FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 4 0 1 27:11 12
  3. Soccer kladionica 3 0 2 18:17 9
  4. Mali Beograd 2 1 2 21:14 7
  5. Farmaceuti 1 0 4 19:15 3
  6. Anonimik 0 0 5 4:48 0

Grupa B

  1. Gago i prijatelji 5 0 0 20:4 15
  2. Kuvetkena 3 0 2 26:22 9
  3. Pačir 3 0 2 27:25 9
  4. Rođaci Subotica 2 0 3 18:19 6
  5. Prasići 2 0 3 19:22 6
  6. Živiš 0 0 5 8:26 0

Grupa C

  1. Otthon 4 1 0 21:3 13
  2. FK Proleter Njegoševo 3 1 1 12:4 10
  3. Misura 3 1 1 13:9 10
  4. Rekreativo 2 1 2 17:10 7
  5. ZDS Office 1 0 4 6:21 3
  6. Dominacija 0 0 5 4:26 0

Grupa D

  1. AIK 5 0 0 25:7 15
  2. Big Brother 4 0 1 20:5 12
  3. FK Solunac Karađorđevo 2 0 3 9:15 6
  4. Gunaroš 2 0 3 4:14 6
  5. Nam Tech Total 1 1 3 13:22 4
  6. Diskoteka Mystic 0 1 4 8:23 1

REZULTATI NEDELJA 02.01.2022.

12:00 Zentagunaras:Anonimik 11:0
12:30 Diskoteka Mystic:Nam Tech Total 3:3
13:00 FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo:Zentagunaras 2:3
13:30 Soccer kladionica:Mali Beograd 4:2
14:00 Prasići:Živiš 3:1
14:30 FK Proleter Njegoševo:Rekreativo 3:1
15:00 Gunaroš:FK Solunac Karađorđevo 1:0
15:30 Pačir:Gago i prijatelji 1:7
16:00 Big Brother:Gunaroš 7:0
16:30 Dominacija:ZDS Office 2:5
17:00 FK Solunac Karađorđevo:Big Brother 0:6

SUBOTA 08.02.2022.

12:00 Soccer:Farmaceuti 4:3
12:40 Pačir:Kuvetkena 10:6
13:20 Mali Beograd:Zentagunaras 2:2
14:00 Misura:Otthon 1:7
14:40 Prasići:Rođaci Subotica 4:3
15:20 Diskoteka Mystic:AIK 1:9
16:00 Rođaci Subotica:Živiš 5:4
16:40 FK Solunac Karađorđevo:Nam Tech Total 5:3
17:20 ZDS Office:FK Proleter Njegoševo 0:3
18:00 Big Brother:Nam Tech Total 8:2
18:40 Anonimik:FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 0:8
19:20 Rekreativo-Dominacija 9:2

NEDELJA 09.01.2022.

12:00 Pačir:Rođaci Subotica 3:6
12:40 Pačir-Živiš 6:1
13:20 Kuvetkena:Rođaci Subotica 5:4
14:00 Misura:ZDS Office 5:0
14:40 Anonimik:Soccer Kladionica 0:8
15:20 Rekreativo:Otthon 2:3
16:00 Gunaroš-Diskoteka Mystic 2:1
16:40 AIK:FK Solunac Karađorđevo 4:0
17:20 Gunaroš:Nam Tech Total 1:3
18:00 FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo:Mali Beograd 6:5
18:40 Proleter Njegoševo-Dominacija 6:1

SUBOTA 15.1.2022.

10:00 Gago I prijatelji:Kuvetkena 2:0
10:40 Gago I prijatelji:Rođaci Subotica 3:0
11:20 Otthon:ZDS Office 8:0
12:40 Otthon-Dominacija 3:0
13:20 Farmaceuti:FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 3:5
14:00 AIK:Gunaroš 3:0
14:40 Proleter:Misura 0:2
15:20 Prasići-Pačir 5:7

NEDELJA 16.1.2022.

13:30 Soccer:Zentagunaras 2:6
14:10 Rekreativo:Misura 2:2
14:50 Gago i prijatelji:Živiš 4:1
15:30 Gago i prijatelji-Prasići 4:2
16:10 Anonimik:Farmaceuti 2:11
16:50 Diskoteka Mystic:Big Brother 1:5
17:30 Farmaceuti:Mali Beograd 0:2
18:10 Big Brother:AIK 3:4
18:50 Diskoteka Mystic:FK Solunac Karađorđevo 1:4

SUBOTA 22.01.2022.

13:00 Misura:Dominacija 3:0
13:40 Rekreativo:ZDS Office 3:1
14:20 Zentagunaras:Farmaceuti 3:2
15:00 Soccer kladionica:FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 0:6
15:40 AIK:Nam Tech Total 5:2
16:20 Kuvetkena:Živiš 8:1
17:00 Mali Beograd:Anonimik 10:2
17:40 Kuvetkena:Prasići 7:5
18:20 Otthon:FK Proleter Njegoševo 0:0

1/8 finala nedelja 23.01.2022.

Zentagunaras:Gunaroš 3:0
Kuvetkena:Misura 5:2
Otthon:Rođaci Subotica 2:3
FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo:FK Solunac Karađorđevo 8:0
Gago i prijatelji:Rekreativo 1:1 (pen. 2:1)
Big Brother:Soccer kladionica 5:0
AIK:Mali Beograd 4:0
Pačir:FK Proleter Njegoševo 3:3 (pen. 1:0)

1/4 finala

Zentagunaras:Kuvetkena (w1)
Rođaci Subotica:FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo (w2)
Gago i prijatelji:Big Brother (w3)
AIK:Pačir (w4)

1/2 finale

W1:W2
W3:W4

LISTA STRELACA

  1. Dalibor Kotaraš (Mali Beograd), Nikola Marjanović (FK Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo) 13
  2. Milan Stojanović (Big Brother) 11
  3. Stevo Kopanja (Rođaci Subotica) 10
 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *