BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
уторак, 21. август 2018.
Početna / Sport / Turnir u malom fudbalu “Topola 2018″ – sve informacije

Turnir u malom fudbalu “Topola 2018″ – sve informacije

Nedelja, 17.06.2018. godine

Veliko finale:

od 19.00 časova finalno veče otvaraju pioniri fudbalskog kluba TSC i fudbalskog kluba Spartak, Nakon ove utakmice u 19.40 časova počinje finanlni meč između ekipa Lampone Meridian i My Caffe. Posle proglašenje pobednika i dodele nagrada počinje koncert Željka Šašića.

 

Subota, 16.06.2018. godine

19.00        LAMPONE MERIDIJAN   –  AGRARPROMET                                               4      :      1

20.00       MY CAFFE  –  BEMIX TREBINJE                                                                      3     :       0

Četvrtak, 14.06.2018. godine

Parovi četvrtfinala

SATNICA ČETVRTAK  14.06.2018. KRAJ
19.00 MY CAFE : MOJA BAČKA TOPOLA  5 :  3
19.50 AGRARPROMET : FK BAJŠA 6 :  5
20.40 LAMPONE MERIDIJAN : BORMAX 4 :  0
21.30 BEMIX TREBINJE : RTV NS  4 : 3

 

turnir lovcenac

Utorak, 12.06.2018. godine

19.30 DOŠLOV COMPANY : BEMIX TREBINJE  0  3
20.20 AGRARPROMET : MNJ COMPANY  6 4
21.10 BEMIX TREBINJE : FK KRIVAJA 6 4
22.00 MY CAFFE : VISA PROM KS 3  1

Tabela

A Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. LAMPONE MERIDIAN 3 3 0 0 13:4 9
2. RTV 3 1 1 1 9:8 4
3. FULL FEEL 3 1 0 2 4:9 3
4. USSNS 3 0 1 2 8:13 1
B Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. BEMIKS TREBINJE 3 3 0 0 15:6 9
2. BORMAX 3 2 0 1 14:10 6
3. FK KRIVAJA 3 0 1 2 7:13 1
4. DOŠLOV COMPANY 3 0 1 1 7:14 1
C Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MY CAFFE 3 3 0 0 14:4 9
2. BAJŠA 3 2 0 1 17:12 6
3. VISA PROM KS 3 0 1 2 7:12 1
4. KVATRO S 3 0 1 2 6:17 1
D Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. AGRARPROMET 2 2 1 0 14:11 7
2. MOJA BAČKA TOPOLA 3 1 2 0 11:9 5
3. MNJ COMPANY 2 1 0 2 13:11 3
4. PSS 3 0 1 2 7:14 1

Ponedeljak, 11.06.2018. godine

19.30 FULL FEEL : RTV  1  5
20.20 AGRARPROMET : MOJA BAČKA TOPOLA  3  3
21.10 FK KRIVAJA : BORMAX  0 4
22.00 MNJ COMPANY : PSS  6  0

Tabela

A Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. LAMPONE MERIDIAN 3 3 0 0 13:4 9
2. RTV 3 1 1 1 9:8 4
3. FULL FEEL 3 1 0 2 4:9 3
4. USSNS 3 0 1 2 8:13 1
B Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. BORMAX 3 2 0 1 14:10 6
2. BEMIKS TREBINJE 1 1 0 0 6:2 3
3. FK KRIVAJA 2 0 1 1 3:7 1
4. DOŠLOV COMPANY 2 0 1 1 7:11 1
C Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MY CAFFE 2 2 0 0 11:3 6
2. BAJŠA 3 2 0 1 17:12 6
3. VISA PROM KS 2 0 1 1 6:8 1
4. KVATRO S 3 0 1 2 6:17 1
D Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MOJA BAČKA TOPOLA 3 1 2 0 11:9 5
2. AGRARPROMET 2 1 1 0 8:7 4
3. MNJ COMPANY 2 1 0 1 9:5 3
4. PSS 3 0 1 2 7:14 1

Nedelja, 10.06.2018. godine

19.30 BORMAX : DOŠLOV COMPANY 8 4
20.20 RTV : LAMPONE MERIDIAN 1  4
21.10 KVATRO S : BAJŠA 3 9
22.00 LAMPONE MERIDIAN : USSNS  7  3

Tabela

A Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. LAMPONE MERIDIAN 3 3 0 0 13:4 9
2. FULL FEEL 2 1 0 1 3:4 3
3. RTV 2 0 1 1 4:7 1
4. USSNS 3 0 1 2 8:13 1
B Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. BEMIKS TREBINJE 1 1 0 0 6:2 3
2. BORMAX 2 1 0 1 10:10 3
3. FK KRIVAJA 1 0 1 0 3:3 1
4. DOŠLOV COMPANY 2 0 1 1 7:11 1
C Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MY CAFFE 2 2 0 0 11:3 6
2. BAJŠA 3 2 0 1 17:12 6
3. VISA PROM KS 2 0 1 1 6:8 1
4. KVATRO S 3 0 1 2 6:17 1
D Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MOJA BAČKA TOPOLA 2 1 1 0 8:6 4
2. AGRARPROMET 1 1 0 0 5:4 3
3. PSS 2 0 1 1 7:8 1
4. MNJ COMPANY 1 0 0 1 3:5 0

Subota 09.06.2018. godine

Današnje utakmice se neće igrati zbog vremenskih prilika. Najava je da će u Topoli ceo dan padati kiša. Sutrašnji program ostaje ne promenjen. Utakmice zakazane za danas i ponedeljak biće pomerene.
Raspored narednih utakmica:
SATNICA NEDELJA 10.06.2018.
19.30 BORMAX : DOŠLOV COMPANY
20.20 RTV : LAMPONE MERIDIAN
21.10 KVATRO S : BAJŠA
22.00 LAMPONE MERIDIAN : USSNS
SATNICA PONEDELJAK 11.06.2018.
19.30 FULL FEEL : RTV
20.20 AGRARPROMET : MOJA BAČKA TOPOLA
21.10 FK KRIVAJA : BORMAX
22.00 MNJ COMPANY : PSS
SATNICA UTORAK  12.06.2018.
19.30 DOŠLOV COMPANY : BEMIX TREBINJE
20.20 AGRARPROMET : MNJ COMPANY
21.10 BEMIX TREBINJE : FK KRIVAJA
22.00 MY CAFFE : VISA PROM KS
Tabela
A Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. LAMPONE MERIDIAN 1 1 0 0 2:0 3
2. FULL FEEL 2 1 0 1 3:4 3
3. RTV 1 0 1 0 3:3 1
4. USSNS 2 0 1 1 5:6 1
B Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. BEMIKS TREBINJE 1 1 0 0 6:2 3
2. FK KRIVAJA 1 0 1 0 3:3 1
3. DOŠLOV COMPANY 1 0 1 0 3:3 1
4. BORMAX 1 0 0 1 2:6 0
C Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MY CAFFE 2 2 0 0 11:3 6
2. BAJŠA 2 1 0 1 8:9 3
3. VISA PROM KS 2 0 1 1 6:8 1
4. KVATRO S 2 0 1 1 3:8 1
D Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MOJA BAČKA TOPOLA 2 1 1 0 8:6 4
2. AGRARPROMET 1 1 0 0 5:4 3
3. PSS 2 0 1 1 7:8 1
4. MNJ COMPANY 1 0 0 1 3:5 0
 

 Petak 08.06.2018. godine

19.30 BAJŠA : VISA PROM KS 5 3
20.20 KVATRO S : MY CAFFE  0 5
21.10 FULL FEEL : USSNS 3 2
22.00 MOJA BAČKA TOPOLA : PSS 3 3

 

Četvrtak 07.06.2018. godine

19.30 MY CAFFE : BAJŠA  6  3
20.20 BEMIX TREBINJE : BORMAX 6  2
21.10 LAMPONE MERIDIAN : FULL FEEL  2  0
22.00 KRIVAJA : DOŠLOV COMPANY  3 3

 Tabela

A Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. LAMPONE MERIDIAN 1 1 0 0 2:0 3
2. RTV 1 0 1 0 3:3 1
3. USSNS 1 0 1 0 3:3 1
4. FULL FEEL 1 0 0 1 0:2 0
B Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. BEMIKS TREBINJE 1 1 0 0 6:2 3
2. FK KRIVAJA 1 0 1 0 3:3 1
3. DOŠLOV COMPANY 1 0 1 0 3:3 1
4. BORMAX 1 0 0 1 2:6 0
C Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MY CAFFE 1 1 0 0 6:3 3
2. VISA PROM KS 1 0 1 0 3:3 1
3. KVATRO S 1 0 1 0 3:3 1
4. BAJŠA 1 0 0 1 3:6 0
D Grupa
Ukupno pobeda nerešeno izgubljeno gol razlika bodovi
1. MOJA BAČKA TOPOLA 2 1 1 0 8:6 4
2. AGRARPROMET 1 1 0 0 5:4 3
3. MNJ COMPANY 1 0 0 1 3:5 0
4. PSS 2 0 1 1 7:8 1

Sreda 06.06.2018. godine

REZULTAT
19.30 AGRARPROMET : PSS 5 4
20.20 RTV : USSNS 3 3
21.10 VISA PROM KS : KVATRO S 3 3
22.00 MOJA BAČKA TOPOLA : MNY COMPANY 5 3

Utorak 05.06.2018. godine

Raspored utakmica:

SREDA  06.06.2018.
19.30 AGRARPROMET : PSS
20.20 VISA PROM KS : KVATRO S
21.10 RTV : USSNS
22.00 MOJA BAČKA TOPOLA : MNY COMPANY
ČETVRTAK 07.06.2018
19.30 MY CAFFE : BAJŠA
20.20 BEMIX TREBINJE : BORMAX
21.10 LAMPONE MERIDIAN : FULL FEEL
22.00 KRIVAJA : DOŠLOV COMPANY
PETAK 08.06.2018.
19.30 BAJŠA : VISA PROM KS
20.20 KVATRO S : MY CAFFE
21.10 FULL FEEL : USSNS
22.00 MOJA BAČKA TOPOLA : PSS
   
  SUBOTA   09.06
NEDELJA 10.06.
19.30 BORMAX : DOŠLOV COMPANY
20.20 RTV : LAMPONE MERIDIAN
21.10 KVATRO S : BAJŠA
22.00 LAMPONE MERIDIAN : USSNS
PONEDELJAK 11.06

 

Ponedeljak 04.06.2018. godine

Sinoć u 18.00 časova u skupštinskoj sali opštine Bačka Topola održan je žreb za grupnu fazu takmičenja letnjeg turnira u malom fudbalu “Topola 2018″.

IZVLACENJE ZREB

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Можете користити ове HTML ознаке и атрибуте: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>