TSC poražen na „krovu“

13. kolo LLT Super lige Srbije i peti poraz fudbalera iz Bačke Topole. Ovoga puta na gostovanju Voždovcu.

Prošlogodišnji meč rivala. Foto: FK TSC

Na teren je istrčao skoro identičan sastav gostiju kao u prethodnom kolu protiv Čukaričkog. Silađi se našao u timu od starta, dok je Milićević zauzeo poziciju na levom krilu. Desno je ponovo igrao Mihajlo Banjac. TSC je stvorio više prilika u prvom poluvremenu, ali su domaći povelo preko Jovana Nišića koji je realizovao kazneni udarac dosuđen od strane sudije Petra Pipera. Krajnje diskutabilna odluka.

U drugom delu ponovo je TSC bio konkretniji, ali je izostala realizacija. Razmrdao je goste ulazak Borka Duronjića, ali napad je ovaj put bio taj koji je zakazao. Tačku na meč stavio je Stoisavljević golom u 86. minutu. Ovim porazom TSC pada na 11. poziciju na tabeli, uz gol razliku 28:20. Voždovac ide na mesto broj 4.

Naredno kolo TSC igra kod kuće protiv ekipe Mladosti iz Lučana. Prošle sezone tim iz Bačke Topole je slavio kod kuće rezultatom 5:1.