Stonoteniseri TSC-a za vikend učestvovali na dva takmičenja

U subotu i nedelju, 12. i 13. novembra, STK TSC učestvovao je na dva takmičenja u različitim kategorijama i osvojio izvanredne uspehe.

Na Vojvođanskom kupu za decu do 10 godina održanom u subotu, 12. novembra u Temerinu stonoteniseri TSC-a zabeležili su značajne uspehe i osvojili prva tri mesta.

U konkurenciji mini kadeta Egri Dominik je osvojio 1. mesto, a Nikolov Noel 2. mesto. Kod mini kadetkinja 3. mesto je osvojila Presburger Janka, 4. mesto Ađanski Karina, od 9-16 mesta Paćerko Dora i od 17-32 Pavluković Nikoleta.

Ekipno prvenstvo Vojvodine u konkurenciji kadeta i kadetkinja do 14 godina održano je 13. novembra u Novom Sadu.

Učestvovalo je ukupno 16 ekipa po 8 ekipa u obe konkurencije. Naše devojke koje su mlađe kadetkinje osvojile su 4. mesto.