Poraz TSC u Kruševcu!

Ekipa iz Bačke Topole poražena je u duelu sa Napretkom iz Kruševca rezultatom 2:1. Ovo je šesti poraz fudbalera TSC ove sezone u prvenstvu, a četvrti u gostima.

Duel iz marta ove godine u Senti. Foto: FK TSC

U prvom poluvremenu čak tri gola i u drugom tajac. Zoltan Sabo je ponovo rotirao sastav, pa se u prvih 11 našao Vasilije Đurić. Domaći su poveli preko Melunovića u 20. minutu. Pomenuti Đurić je izjednačio u 31. a samo minut kasnije je Kocić vratio prednost Kruševljanima.

Na početku drugog dela su gosti odmah izvršili tri izmene, pa se na terenu našao i Vladimir Silađi, koji je ponovo meč počeo sa klupe. Tokom celog meča je TSC držao inicijativu, ali je izostala realizacija. Ekipa domaćih je iz ukupno tri šuta postigla svoja dva gola. TSC se trenutno nalazi na 9. mestu u prvenstvu, sa šest pobeda i poraza i dva remija. Sledi revanš meč sa Napretkom u sredu u okviru Kupa Srbije, koji će biti odigran u Senti. Zatim će TSC dočekati Partizan u Senti, 29. novembra u okviru 16. kola.