OSLABLJENI U PORAZ

Košarkaši Topole nakon startnog poraza na domaćem terenu protiv Železničara iz Inđije pretrpeli su i drugi na gostovanju u Srbobranu u okviru 2.kola play – off 1 SLS.

Kk Topola

Domaći tim je zabeležio prvi trijumf u doigravanju za prvaka,slavio sa 94:77 sasvim zasluženo.Topola je bila oslabljena na ovom susretu.Falio im je najbolji igrač Igor Arnaut i to se mnogo odrazilo na igru našeg tima.

Srbobran je rešio meč još u 1.poluvremenu koje je odigrao na veoma visokom nivou i ubacio čak 54 poena u odnosu na 32 Topolinih.

Nešto bolje su plavo – beli odigrali 2.poluvreme, naročito poslednjih 10 minuta i dobili ovaj period igre.

Priliku da zabeleže prvu pobedu u play – offu košarkaši Topole će imati narednog vikenda kada će dočekati na svom terenu ekipu Stare Pazove.