Fudbal: Vruć šamar izabranicima Radovana Krivokapića

Strelci: Kovačević u 13 minutu i N. Šarenac u 68. minutu.
Žuti kartoni: Živanov (Radnički), Silađi, Cvetković, Nedić, Perović (TSC).
Radnički (Zrenjanin): Stefanović, Grbić, Jeftić, Samardžić, Bokić, Kovačević (N. Šarenac), Čigoja (Krtinić), Živanov, Stanimirović (M. Šarenac).
TSC: Jorgić, Nedić, Resanović, Cvetković, Todorović, Boroš, Krivokapić (Majoroš), Rahić, Milić (Perović), Šicar (Jovanić), Silađi.

TSCTaman kad se pomislilo da su fudbaleri TSC-a izašli iz rezultatske krize posle dve uzastopne pobede usledila je dvonedeljna pauza zbog istupanja ekipe Donji Srem iz lige, došao je novi vruć šamar izabranicima Radovana Krivokapića na obali Begeja u Zrenjaninu od debitanta u ovom rangu takmicenja ekipe Radničkog kome je ovo bio prvi trijumf u prvenstvu i koji je do ovog kola bio na začelju prvenstvene tabele. Posle 90 minuta igre mlada ekipa Radničkog je sasvim zasluženo u okviru 7. kola Srpske lige-Vojvodina pobedila TSC sa 2:0 golovima Kovačevića i Nedeljka Šarenca.

Fudbaleri Radničkog su dominirali tokom većeg dela utakmice i rano stigli do prednosti. Igrao se 13. minut kada je Kovačević prihvatio loptu nadomak kaznenog prostora, šutirao iz prve i pogodio nebranjeni ugao golmana Jorgića za 1:0. Zrenjanincima je u potpunosti pripalo prvo poluvreme, stvorili su još nekoliko prilika preko Jeftića čiji je šut izblokirao Cvetković, a na pas Džajskog ka Čigoji stvorila se prilika koju je istrčavanjem van kaznenog prostora otklonio golman Jorgić. U nastavku susreta potpuno drugačija slika na terenu. Fudbaleri TSC-a su krenuli mnogo agresivnije. Odmah na početku 2. poluvremena Silađi je prvo slabo šutirao, a u 50. minutu posle kornera Rahić u padu sa svega 2m šutira a golman domaćih Stefanović brani njegov šut. U 57. minutu nova šansa za Topolčane i to najbolja na ovom meču. Centarfor TSC-a Dragan Šicar na centaršut Resanovića glavom šutira sa 5m a golman Stefanović fantastičnom intervencijom brani i ovaj udarac upućen ka njegovom golu. Nedeljko Šarenac je ušao u igru u 58. minutu, a osam minuta kasnije i rešio pitanje pobednika na ovom susretu. Talentovani Jeftić je izbegao ofsajd zamku odbrane TSC-a, stuštio se prema golu Topolčana po desnoj strani nesebično uposlio usamljenog Nedeljka Šarenca kojem nije bilo teško da sa 7m pošalje loptu ispod prečke.

Fudbalere TSC-a u narednom kolu očekuje jos jedan težak ispit, novo gostovanje, ovog puta u Novim Banovcima ekipi Omladinca, koja trenutno zauzima 3. mesto na prvenstvenoj tabeli.