FK TOMISLAVCI I DALJE BEZ PRIMLJENOG GOLA!

Fk Tomislavci su danas dočekali ekipu Fk „Slaviju“ iz Novog Orahova i kao što se i očekivalo došli su do još jedne pobede.

Već posle 80 sekundi su stigli do prednosti, a strelac je bio mladi Kandić. Imali su Tomislavci još dosta prilika u prvom poluvremenu, ali nije bilo promene rezultata i sa 1:0 se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme su Tomislavci krenuli agresivnije i vec posle 15 min je bilo 3:0. Strelci su bili kapiten Pjevač Miloš i najbolji igrač ekipe Nedić Nedo. Tačku na ovu utakmicu stavio je Marić Dragan posle čega su Tomislavci mirno priveli utakmicu kraju 4:0.

“Odigrali smo još jednu dobru i kvalitetnu utakmicu. I što je plus još jednom smo uspeli da sačuvamo našu mrežu netaknutu i došli do četvrte utakmice zaredom bez primljenog pogotka. Sledeću utakmicu gostujemo našim sportskim prijateljima iz Krađorđeva ekipi Fk „Solunac“ gde očekujemo jednu lepu fudbalsku predstavu i da će publika moći da uživa”, izjavio je Majkić Aleksandar.