Ubedljiv poraz TSC od Partizana!

Nakon slavlja Crvene zvezde u Bačkoj Topoli od čak 4:0, fudbaleri TSC su ponovo poraženi visokim rezultatom, ovoga puta na gostovanju Partizanu sa 4:1.

U prvom poluvremenu TSC je bio ravnopravan rival. Nisu uspevali fudbaleri domaćeg tima da previše ugroze gol Filipovića. U 31. minutu Stefan Vukić je nakon proigravanja Bočkaia uspeo da savlada Popovića. Bočkai je pokušao da iznenada golmana Partizana lob udarcem ali bezuspešno. Posle vodećeg gola se gosti povlače a Partizan uspeva da stigne do izjednačenja preko Natha, koji iz slobodnog udarca pogađa mrežu preciznim udarcem. Minut kasnije vodi Partizan, kada Gomeš šalje u mrežu odbitak. Gol prvo nije priznat ali je nakon konsultovanja VAR ustanovljeno da Menig nije bio u ofsajdu. Na poluvremenu 2:1.

Odmah na startu drugog dela već je 3:1. Miljković je uspeo da loptu nakon gužve u šesnaestercu ugura u mrežu. TSC je slabije pretio golu Popovića a treba izdvojiti odličan udarac Đakovca sa distance. Konačnih 4:1 je postavio Nemanja Jović, pogotkom u 62. minutu. Mogla je prednost Partizana da bude i veća, ali je lopta koju je uputio Miletić ostala na gol-liniji.

TSC se nakon ovog poraza nalazi na 6. mestu na tabeli sa 44 boda. U narednom kolu će ugostiti ekipu Voždovca.

TSC: Filipović, Stojković, Varga, Antonić, Petrović (Krsmanović), Bočkai (Stanojlović), Đakovac (Dukure), Ratkov (Milićević), Banjac (Mirčevski), Stanojev, Vukić