TSC savladao Napredak!

Pobeda ekipe iz Bačke Topole protiv kluba iz Kruševca u 21. kolu Superlige.

Zaboravili su na poraz u Novom Pazaru fudbaleri Žarka Lazetića i savladali su Napredak sa 2:0 čime su se vratili na treće mesto na tabeli.

Oba gola su postigli fudbaleri TSC u prvom poluvremenu. Ivan Milosavljević je odlično pronašao Petra Ratkova čime je mladi napadač potvrdio zašto je bio tražen ove zime od inostranih klubova. Par minuta kasnije već je bilo 2:0, nova greška u odbrani gostiju koju koristi rutinski Saša Jovanović. Napredak je u međuvremenu pogodio stativu nakon šuta Uroša Ljubomirca.

Drugi deo igre nije doneo previše prilika, TSC je usporio ritam i držali su loptu. Napredak nije uspeo da stvori nijednu izglednu priliku, sem šuta iz kornera koji je spasio Veljko Ilić.

U sledećem kolu TSC gostuje u Novom Sadu ekipi Mladost GAT i nastavlja borbu za Evropu.

TSC: Veljko Ilić, Cvetković (Stojković), Ćalušić, Antonić, Stojić, Petrović, Radin, Milosavljević (Luka Ilić), Đakovac (Seke), Jovanović (Kuveljić), Ratkov (Vukić)