TSC poražen u derbiju protiv Partizana 2:3

Crno-beli savladali na TSC Areni domaći tim i prestigli ga na tabeli

Ekipa TSC iz Bačke Topole poražena je u okršaju sa Partizanom u okviru 18. kola Super lige Srbije. Brzo je poveo TSC preko Ratkova koji je pogodio nakon dodavanja Đakovca. Celo prvo poluvreme je tim iz Bačke Topole bio bolji rival a Partizan je izjednačio u 41. minutu pretko Natha. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:1.

Gosti su bili bolji u drugom delu igre i poveli su preko Saničanina koji je šutirao posle odbitka u kaznenom prostoru. Izjednačenje je doneo Martin Mirčevski a pobedu Partizanu donosi Urošević prelepim golom iz slobodnog udarca. Mogao je TSC do izjednačenja ali je Stefan Vukić promašio dve dobre prilike.

Nakon ovog duela TSC je treći na tabeli a u narednom kolu dočekuje Radnički iz Niša. U međuvremenu će odigrati kup utakmicu protiv Železničara iz Pančeva na domaćem terenu.

TSC: V. Ilić – Cvetković , Antonić , Stojković (od 78. Tomanović ), Petrović – Stojić , Kuveljić (od 78. Milosavljević ), Đakovac – Jovanović (od 70. Mirčevski ), L. Ilić , Ratkov (od 70. Vukić )