Bez golova protiv Radnika

U 25. kolu Super lige Srbije, TSC je na domaćem stadionu u Bačkoj Topoli odigrao 0:0 protiv Radnika iz Surdulice.

Kod domaćih nije bilo kapitena Tomanovića i Antonića koji su propustili meč zbog kartona, dok je zimsko pojačanje Dukure povređen i nije još debitovao. Sa druge strane u ekipi Radnika našao se bivši igrač TSC Borko Duronjić koji je ušao sa klupe, kao i rođeni Topolčanin Predrag Medić koji je pružio odličnu partiju na sredini terena.

Prvo poluvreme nije donelo previše prilika, te je najopasnije golu gostiju zapretio Banjac. Boris Varga se povredio u 19. minutu pa je na teren umesto njega ušao Jug Stanojev.

Više uzbuđenja donela nam je sama završnica utakmice. Slabo primećenog Vukića (koji jeste postigao pogodak ali iz ofsajda) je zamenio Škuletić, dok je Ratkova, koji se našao u prilici par puta ali kao i Vukić šutirao iz nedozvoljene pozicije, zamenio Mirčevski. Upravo je pomenuti dvojac malo razmrdao napad te su uspeli da pokupe lopte koji su im uputili Banjac i Stanojev. Ipak nisu imali sreće te je mreža golmana Ranđelovića ostala netaknuta. Mogao je i Radnik do gola da je Spasić šutirao preciznije kada je pokušao da lobuje golmana Filipovića.

TSC: Filipović, Stojković, Ćalušić, Varga (Stanojev), Petrović (Krsmanović), Đakovac, Banjac, Bočkaj, Ratkov (Mirčevski), Vukić (Škuletić)

TSC se nalazi na 8. mestu Super lige i u narednom kolu gostuje Vojvodini u Novom Sadu.