TSC slavio sa 6:0 u poslednjem kolu

TSC je ovom pobedom završio sezonu na trećem mestu sa 75 bodova, dok je Napredak završio kao osmi na tabeli, sa 40 bodova.

Fudbaleri TSC-a savladali su ekipu Napretka iz Kruševca sa 6:0, u okviru poslednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Asistent za prva dva gola domaćina bio je Ifet Đakovac, a strelci Aleksandar Ćirković u 6. i Petar Stanić u 42. minutu.

Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje StojićaMiloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na 5:0 Ćirković drugim golom na meču u 79.

Rezervista Bence Šoš je golom u 81. minutu postavio konačan rezultat, posle treće asistencije Đakovca na meču.

TSC – NAPREDAK 6:0 (2:0)