Oglas za posao: Key account (m/ž) – Praksa

Zainteresovani ste sa prodaju digitalnih usluga, kao što su usluge izrade sajta, Facebook i Google marketinga?

Želite da steknete novo iskustvo u digitalnom svetu, i konstantno se razvijate na ličnom planu? Prodajno ste orijentisani i samoinicijativni? Dobro bi vam došla dodatna zarada?

Ako ste na prethodna pitanja odgovorili sa DA, pozivamo Vas da nam se pridružite i proširite naš tim.

Opis posla:

  • Plasiranje digitalnih usluga
  • Pronalaženje novih klijenata
  • Održavanje kontakta i komunikacije sa već postojećim klijentima
  • Savetovanje klijenata

Nudimo:

  • Varijabilnu zaradu koja zavisi samo od Vašeg rada
  • Podršku i mentorstvo celokupnog tima
  • Rad od kuće

Uslovi:

  • Da ste komunikativni
  • Da ste spremni za timski rad
  • Posedovanje sposobnosti da prilagodite komunikaciju sagovorniku i situaciji

Ukoliko ste se prepoznali u gore navedenom oglasu, prepoznali se kao naš budući saradnik i dovoljno ste ambicioni za naš novi izazov, pošaljite nam motivaciono pismo i CV na [email protected] ili popunite formular ovde