TOPOLČANKA – BANAT (KIKINDA) 78:42

Košarkašice Topolčanke su u 8. kolu 2. ženske lige Srbije – sever dočekale ekipu Banata iz Kikinde i slavile ubedljivu pobedu rezultatom 78:43.

Evidentna je bila razlika u kvalitetu ekipa, tako da je trener Kujundžić dao priliku svim svojim igračicama koje su bile upisane u protokol za ovaj susret.
Već posle prve četvrtine bilo je jasno da će Topolčanke slaviti novu pobedu kada su stvorile dvocifrenu prednost 19:9, a do kraja poluvremena tu prednost udvostručile. Na veliki odmor se otišlo sa prednošću domaćih od +21 (41:20).
U 2. poluvremenu košarkašice Topolčanke su iz minuta u minut povećavale prednost,da bi maksimalna iznosila na kraju susreta +35 (78:43).
Najefikasnija igračica susreta bila je Jelena Zorić sa 31 postignutim poenom, a pratila ju je Maja Pojužina sa 17 od kojih je većinu postigla u 2. poluvremenu.
U četvrtak 26.11.2015. sa početkom od 20h, košarkašice Topolčanke u odloženoj utakmici 4. kola dočekuju ekipu Njegoša iz Lovćenca. Taj susret se igra u velikoj Sali OŠ „Čaki Lajoš“, dok ih za vikend očekuje utakmica 9. kola i gostovanje u Beogradu ekipi Bežanije.