POBEDA U GOSTIMA SA IGRAČEM MANJE!

U okviru drugog kola LLT Super lige Srbije, ekipa TSC iz Bačke Topole savladala je u gostima ekipu Rada rezultatom 1:3. Od 21. minuta su gosti igrali sa igračem manje, jer je zbog prekršaja isključen odbrambeni igrač Bojan Balaž.

Nije imala ekipa iz Bačke Topole vremena za odmor, jer su već danas 5. avgusta igrali meč vanrednog kola, nakon petka i remija sa Vojvodinom. Trener Zoltan Sabo izveo je na teren identičnih startnih 11 kao i u meču sa Vojvodinom. Brzo je povela ekipa TSC golom Đure Zeca već u prvom minutu meča. Rad je izjednačio u 7. preko Saše Jovanovića, da bi Vladimir Silađi zatresao mrežu domaćina u 20. minutu, samo minut pre nego što je isključen Balaž. U drugom delu igre još jedan pogodak za goste postiže Nenad Lukić u 75. minutu. TSC se ovom pobedom penje na 6. mesto na tabeli. U narednom kolu dočekaće kod kuće ekipu Zlatibora iz Čajetine. Ekipu je juče pojačao još jedan igrač, radi se o Jugu Stanojevu, koji dolazi iz ekipe Crvene zvezde. Ima 21 godinu i igra na poziciji desnog krila.