Velika pobeda TSC- a 1:0 protiv Proletera

Bačka Topola, Gradski Stadion, gledalaca oko 800, gl.sudija Mitrović Aleksa, pom.sudije Radoičić Nenad i Karadžić Miloš, 4 sud. Maksimović Đorđe, delegat Elezović Radomir
Strelac gola u 6. minutu 21.Damnjanović Ognjan,  žuti karton FK TSC 6.Tomanović Saša, 21.Damnjanović Ognjan,  FK Proleter  6.Plavšić Dušan, 21.Jović Predrag, crveni karton 21.Jović Predrag(drugi žuti)

FK TSC – 12.Jorgić Nemanja, 2.Svitić Dragan (od 80.min. 20.Mijić Dušan), 3.Mezei Nebojša, 4.Skopljak Nebojša, 5.Branković Vladimir, 6.Tomanović Saša, 8.Milićević Dejan, 10.Davidov Aleksandar, 15.Tendai Citiza (od 77.min. 22.Erak Aleksandar), 19.Šinković David (od 65. min. 9.Silađi Vladimir), 21.Damnjanović Ognjan

FK Proleter – 1.Stanivuković Dejan, 21.Jović Predrag, 14.Đuković Mitar, 4.Andrejević Aleksandar, 19.Lambulić Zarija, 20.Ilić Nikola, 6.Plavšić Dušan (od 78.min. 15.Lemić Luka), 7.Peralović Vladimir (od 65.min. 17.Mihailović Zoran), 9.Mirosavljev Milan, 16.Čolović Stefan( od 56.min. 22.Radenović Vasilije), 8 Šćepanović Srđan

U prelepom ambijentu gradskog stadiona, uz mnogobrojne raspoložene gledaoce, domaća ekipa TSC-a pobedila je odličnu ekipu Proletera sa 1:0.
Od samog početka utakmice domaća ekipa jasno je dala do znanja da je danas samo pobeda zanima pa tako u 6.minutu posle odlične asistencije Svitić Dragana, danas najbolji akter utakmice Damnjanović Ognjan postiže gol i dovodi domaćina u vođstvo 1:0, što se kasnije ispostavilo kao i konačan rezultat. Pred kraj prvog poluvremena, posle drugog žutog kartona Jović Predraga, ekipa Proletera ostaje bez igrača manje ali do kraja utakmice domaća ekipa to nije iskoristila i povećala prednost.IVA_0852 IVA_0857 IVA_0867 IVA_0872 IVA_0875 IVA_0877 IVA_0894 IVA_0895 IVA_0956