TSC: Prvi poraz na domaćem terenu

Na gradskom stadionu u Bačkoj Topoli pred oko 1500 navijača i predivnom vremenu ekipa TSC-a je doživela prvi poraz na domaćem terenu, izgubivši od odlične ekipe iz Gornjeg Milanovca  2:0.  Strelci za FK Metalac u 69. minutu  Anđić Marko i  u 81. minutu Okeuxie Vincent Eze.

Sudije: gl.sudija Stojanović Andrija, pom.sudije Mišić Miljan i Mikalački Ivan, 4. sud. Radaković Nikola, delegat Đerman Dragoslav

FK TSC – 1.Jorgić Nemanja, 2.Svitić Dragan (od 70.min. 20.Mijić Dušan), 3.Mezei Nebojša, 4.Skopljak Nebojša 5.Branković Vladimir 6.Tomanović Saša, 8.Milićević Dejan (od 76.min. 7.Grujić Nemanja), 10.Davidov Aleksandar (od 76. min. 9.Silađi Vladimir) 19.Šinkovič David, 21.Damnjanović Ognjan, 22.Erak Aleksandar

FK Metalac – 12.Kostić Ivan, 5.Dopuđ Boško, 7.Rovčanin Ersan (od 82.min. 3.Svojić Milan) 9.Rajković Marko, 10.Anđić Marko, 14.Bondarenko Taras, 16.Tomić Branislav (od 85.min. 32.Mijajlović Bojan), 17.Simović Srđan, 19.Stojković Nikola (od 60.min. 8.Ivanović Aleksandar), 22.Pavlović Petar, 77.Okeuxie Vincent Eze

U prvom poluvremenu domaćini su bili bolji rival, napadali su ali bez prave šanse za gol.

Drugo poluvreme pripalo je gostima. Anđić Marko u 69. minutu iz slobodnog udarca, evrogolom dovodi svoju ekipu u vođstvo. U 81. minutu sudija Stojanović, stiče se utisak olako, dosuđuje udarac sa 11 metara za gostujuću ekipu, koju koristi Okeuxie Vincent Eze i povećava vođstvo na 2:0 što je na kraju i konačan rezultat utakmice.

U narednom kolu TSC gostuje ekipi Slobode iz Užica, utakmica će se odigrati 13.11.2017. godine u 13 časova.