HET TRIK „TOPOLČANKE“

U jednom od derbija 4.kola 2 .ŽLS košarkašice Topolčanke su zabeležile i treću pobedu za redom, savladale su simpatičnu ekipu Sloge iz Požege rezultatom 71:54.

Žestoko su krenule izabranice Dejana Šegrta u ovaj susret i pitanje pobednika rešile već u 1.poluvremenu kada su stekle 25 poena viška (47:22). Blistala je Sonja Zorić koja je do poluvremena ubacila 6 trojki rivalu, a do kraja utakmice još dve uz sjajan procenat šuta za tri poena od 80 posto (8 od 10).

U 2.poluvremenu, naročito 3.četvrtini dosta praznog hoda u igri žuto – crnih, što je uporna ekipa Sloge znala da kazni preko svoje najbolje igračice u ovom susretu FilipovićkeSve u svemu još jedno lepo košarkaško veče koje su nam priredile i servirale košarkašice Topolčanke i njihov trener Dejan Šegrt.

Nakon 4 odigrana kola Topolčanka zauzima drugu poziciju na prvenstvenoj tabeli sa 3 pobede i jednim porazom. U narednom kolu Topolčanka rasterećeno putuje u Beograd na megdan Radničkom.