Fantastični rezultati takmičara Taekwondo kluba Tkd Bajša

18596327_10209533804921960_236698871_oFantastični rezultati takmičara Taekwondo kluba Tkd Bajša na medjunarodnom turniru A klase Bosna Open koji se održavao proteklog vikenda 20 – 21.05.2017. godine, a na kom su učestvovali takmičari iz 10 evropskih država.

U sklopu Srbija tima naši takmicari osvijili su 20. medalja, i to 4 zlatne, 8 srebrnih i 8 bronzanih, i zauzeli treće mesto u ukupnom plasmanu. Bojana Zorić je uspela da osvoji trofej u kategoriji -63kg i novčanu nagradu u Seniorskoj konkurenciji. Istakli bi i Masu Mocević koja je osvojivsi dve zlatne medalje proglašena za najbolju juniorku ovog A turnira. Naše najmladje kadetkinje i juniorke učestvovale su i u ekipnim borbama gde su osvojile treća mesta.

Ništa manje nisu zaslužni svi ostali nasi takmičari kao i svi drugi takmicari Srbija tima pokazavsi veoma dobar taekwondo na ovom prestiznom turniru.