OGLAS ZA POSAO: PRODAVAC

Kompanija Sport Vision vodeći je lanac za prodaju sportske obuće, odeće i opreme na Balkanu, sa više od 150 prodavnica u sedam zemalja regiona.

Kao distributer vodećih brendova u industriji sportske opreme i kao vlasnik najrasprostranjenije mreže maloprodajnih objekata u industriji, fokusirani smo na vrednosti koje su usmerene na razvoj kreativnosti, kvaliteta i inovativnosti, brizi o klijentima i zaposlenima, kao i društvenoj zajednici.

Usled rasta i razvoja tržišnih potencijala, kao i proširenja obima poslovanja, u potrazi smo za kandidatima koji bi se pridružili našem uspešnom timu na poziciji:

PRODAVAC

Bačka Topola

Opis posla:

  • Odgovara za adekvatno i pravovremeno funkcionisanje svih procesa vezanih za prodaju (usluga, poznavanje robe, higijena u maloprodajnom objektu, odnos prema kupcu)
  • Informiše kupca o karakteristikama artikala iz asortimana MPO, uslovima i mogućnostima plaćanja, trenutnim akcijama/popustima i pomaže pri odabiru artikala
  • Informiše kupca o proceduri za rešavanje reklamacija
  • Odgovara za ispravnost istaknutih cena na robi
  • Prati asortiman i želje kupaca i o tome obaveštava menadžera MPO
  • Vrši prijem robe iz magacina ili drugog MPO, ukazuje na odstupanja/neusaglašenosti ukoliko se pojave prilikom prijema robe
  • Odlaže robu u magacinskom prostoru u skladu sa internom organizacijom magacina u MPO
  • Izlaže artikle u MPO u skladu sa standardima Društva
  • Odgovara za dopunu i fizički izlaže robu u MPO
  • Predlaže Menadžeru u MPO otpis i dopunu artikala
  • Sprovodi nivelacije cena poštujući zakonske propise i procedure na nivou Društva
  • Pruža kvalitetnu uslugu potrošačima

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV-VI stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo: 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost, organizovanost, veština komunikacije i poznavanje MS Office paketa

Ukoliko želite da budete deo dinamične ekipe koja postavlja standarde i neguje timski rad pošaljite svoj CV i propratno pismo elektronskim putem.

Konkurs je otvoren do 31.05.2018. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti i da isti budu sastavni deo baze kandidata kompanije Sport Vision.

KONKURIŠITE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *