Izborna lista 4, Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István- Savez Vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor

Opštinska izborna komisija je na sednici održanoj 16.03.2020. godine donela rešenje o proglašenju izborne liste Vajdasági Magyar Szövetség-Pásztor István- Savez Vojvođanskih Mađara-Ištvan Pastor

Red.

broj

Ime i prezime

Datum rođenja

Zanimanje

Prebivaliste

1

2

3

4

5

Nimrod Tomik

1980

Istoričar

BAČKA TOPOLA

Gabor Kišlinder

1950

Ekonomski tehničar

BAČKA TOPOLA

Adrian Satmari

1981

Diplomirani ekonomista master

BAČKA TOPOLA

Enike Čuso

1991

Diplomirani ekonomista

STARA MORAVICA

Karolina Boroš

1988

Master geograf

BAČKA TOPOLA

Arpad Fremond

1981

Profesor razredne nastave – master

PAČIR

Karollj Vekonj

1956

KV mašinbravar

BAČKA TOPOLA

Laslo Kovač

1959

Poljoprivredni tehničar

BAČKA TOPOLA

Žužana Odri

1966

Prehrambeni tehničar

BAČKA TOPOLA

Silvia Feješ

1980

Vaspitač za rad u odeljenjima na mađarskom jeziku

BAJŠA

Arpad Vaš

1976

Inženjer informatika

NOVO ORAHOVO

Čaba Čordaš

1987

Poljoprivredni mehaničar i rukovalac

BAČKA TOPOLA

Oto Čorba

1975

Diplomiran poljoprivredni inženjer

GUNAROŠ

Maja Koša

1991

Profesor nemačkog jezika i profesor istorije

STARA MORAVICA

15.

Silvia Sabo Sabadoš

1984

Inženjer agronomije

BAČKA TOPOLA

16.

Lajoš Haverpuš

1989

Diplomirani ekonomista

STARA MORAVICA

17.

Tibor Bečkei

1973

Mlinar

BAČKA TOPOLA

18.

Daniela Kurfiš

1992

Preduzetnik

BAČKA TOPOLA

19.

Ferenc Mesaroš

1956

Poljoprivredni proizvođač

BAČKA TOPOLA

20.

Aniko Jablan

1967

Elektroinženjer – smer energetika

BAČKA TOPOLA

21.

Albert Menđan

1997

Student

BAJŠA

22.

Sabina Kolar

1986

Fizioterapeutski tehničar

PAČIR

23.

Timea Blažik

1991

Defektolog na studijskom programu pedagogija osoba ometanih u mentalnom razvoju i defektolog na studijskom programu pedagogija osoba ometanih u učenju

STARA MORAVICA

24.

Jožef Boršoš

1991

Veterinarski tehničar

KAVILO

25.

Aleksandra Vikor

1998

Student

POBEDA

26.

Čila Kovač

1970

Računarski operater

GUNAROŠ

27.

Arnold Kelemen

1978

Mašinbravar

BAGREMOVO

28.

Lajoš Kelemen

1983

Veterinarski tehničar

BAČKA TOPOLA

29.

Nimrod Laki

1990

Tehničar za radio i video tehnike

PAČIR

30.

Žužana Kudlik

1982

Ekonomski tehničar

NOVO ORAHOVO

31.

Regina Roža

1990

Veterinarski tehničar

PAČIR

32.

Jožef Kadar

1943

Saobraćajni tehničar

BOGARAŠ

33.

Gabriela Pinter

1981

Vaspitač za rad u odeljenjima na mađarskom jeziku

PAČIR

34.

Nataša Olai

1981

Proizvođač prehrambenih proizvoda

NOVO ORAHOVO

35.

Zoltan Markuš

1944

Penzioner – Visoko kvalifikovani elektroinstalater

BAČKA TOPOLA

 

Jedan komentar

  1. Evo još jedne uspešne ekipe koja drži vlast u Bačkoj Topoli već 20 godina, i koja je uništila i oterala sve što je moglo u ovog gradu. A gradolačelik koji je sa svojim ekonmskim iskustvom i svi ostali sa svojim školslim titulama napravili veliki ekonomski bum u našem gradu hvala im. A da nepričam da svi imaju po 20 godina radnog iskustva na vlasti, znači još toliko pa u penziju,
    Neverovatno je da ljudi imaju toliki obraz i smelost da se opet kandiduju,a ni znanja niti ičega u životu nisu uradili da mogu da kažu da su vredni našeg glasa.
    E ljudi moji zar nema niko u ovom gradu da nešto promeni da nam bude bolje….

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *